Bayilik Arıyorum,franchise arıyorum Bayilik Arıyorum,franchise arıyorum Bayilik Arıyorum,franchise arıyorum

Eğitim Programlarımız


İngilizce Yeterlilik Sınavları

British Examination Center’ın kuruluş amacı, ülkemizde ve dünyada geçerliliği olan İngilizce sınavlar üzerine yoğunlaşarak öğrencilerimizin bu sınavlardan hem yüksek puanlar almalarını hem de İngilizce'yi öğrenme mantığını özümsemelerini sağlamaktır. Hakkında bilgi almak istediğiniz sınavın adına tıklayarak detay sayfalarına ulaşabilirsiniz.


  • YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı)
  • TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
  • IELTS (International English Language Testing System)

Hazırlık Atlama

Hazırlık atlama sınavları üniversitelerin, öğrencilerine dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla uyguladıkları sınavlardır. Her üniversitenin yabancı dil bölümleri tarafından hazırlanan Hazırlık atlama sınavları, öğrencilerin çeşitli alanlarda (Grammar, writing, listening, reading, speaking) yabancı dile hakim olup olmadıklarını değerlendirmektedir. Sınavlar, üniversitelerin izlemiş oldukları yönetmeliğe göre soru sayısında ve içerdikleri bölümlerde değişiklik göstermektedirler.

"Programa başladığınızda ilk iki günlük deneme süresinde ne kadar hızlı ve kadar kolay bir şekilde İngilizce öğrendiğinize siz de şaşıracaksınız. Daha da önemlisi İngilizce öğrenip öğrenemediğinize programın sonunda siz karar vereceksiniz."