Bayilik Arıyorum,franchise arıyorum Bayilik Arıyorum,franchise arıyorum Bayilik Arıyorum,franchise arıyorum

British Examination Center

2006 yılında kurulan "İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları" bünyesinde bulunan bir sınav merkezidir. Alanımızda getirdiğimiz yenilikler ve çalışmalarla sektörün "öncü" ve "lider" kurumu olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

 

British Exam Center, "İngilizce Yeterlilik Sınavları", "Hazırlık Atlama", "Hazırlık Destek" ve kurumların taleplerini karşılayan "Kurumsal İngilizce" alanlarında hizmet vermektedir. British Exam Center’ın kuruluş amacı, ülkemizde ve dünyada geçerliliği olan İngilizce sınavlar üzerine yoğunlaşarak öğrencilerimizin bu sınavlardan hem yüksek puanlar almalarını hem de İngilizce'yi öğrenme mantığını özümsemelerini sağlamaktır.

 

Özellikle YDS, TOEFL ve IELTS alanlarındaki başarıları hedeflenmektedir. British Exam Center sınavlara hazırlık konusunda bütün öğrencilerini başarıya ulaştıracak eğitimi vermeyi hedeflemiş, öğrenci memnuniyeti ilkesi üzerine kurulu, kurumsal yapısı sayesinde ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Türkiye’de, İngilizce sınavlarında istedikleri notu almak isteyen öğrencilere yönelik ilkeli bir kuruluştur.

 

Eğitim Kadromuz

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış eğitmenlerden ve kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz etüt öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

 

British Exam Center’ın eğitimi sınava yönelik hazırlanan müfredat, kelime ve okuma çalışmalarıyla desteklenmiştir. Bu nedenle programı yürütebilecek eğitmen kadro, eğitim deneyimi olan ve eğitim sektöründe uzun yıllar çalışarak deneyim kazanmış ve kendi yazdıkları kitaplarıyla deneyimlerini taçlandırmış profesyonellerden oluşturulmuştur.

Vizyonumuz

British Exam Center’ın vizyonu, Atatürk ilkelerine bağlı, yenilikçi, dinamik, üretken ve uzman eğitim kadrosuyla, öğrenci odaklı dil öğretim yöntemlerinden yararlanmak ve ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek İngilizce sınavları konusunda, yeni modeller üreten ve öncülük eden lider bir eğitim kurumu olarak ilerlemektir.

Misyonumuz

  • Uzman kadrosuyla birlikte öğrencilerinin hedeflerine ulaşma yolunda kalite ve yüksek standartta eğitim vermek.
  • Avrupa Dil Portfolyosu kapsamında eğitim programlarını öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre biçimlendirerek, öğrencilerin amaçlarına yönelik en kısa zamanda en verimli şekilde, özellikle de YDS, TOEFL ve IELTS gibi İngilizce sınavlarında faydalı olmak
  • Sadece eğitim sürecinde değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında olmak
  • Eğitim programlarını öğrenci memnuniyetini hedefleyerek oluşturmak
  • Amatör ruhumuzu hiçbir zaman kaybetmeden profesyonel hizmet sunmak
  • Gelişime ve değişime sürekli açık olarak sektöründe ilkleri oluşturmak.
"Programa başladığınızda ilk iki günlük deneme süresinde ne kadar hızlı ve kadar kolay bir şekilde İngilizce öğrendiğinize siz de şaşıracaksınız. Daha da önemlisi İngilizce öğrenip öğrenemediğinize programın sonunda siz karar vereceksiniz."